Īpašie skaitļi: kā numeroloģija un astroloģija ir saistītas.

Īpašie skaitļi: kā numeroloģija un astroloģija ir saistītas.

  • Post category:Astrology
Īpašie skaitļi: kā numeroloģija un astroloģija ir saistītas.
5/5 - (1 vote)

Katram skaitlim no viena līdz deviņiem ir īpaša nozīme liktenī. Visi skaitļi ir cieši saistīti ar zodiaku un planētām. Lai uzzinātu, kurš skaitlis ietekmē jūsu dzīvi, jums ir jāsaskaita visi dzimšanas dienas skaitļi, lai iegūtu skaitli no viens līdz deviņi. Piemēram, dzimšanas diena ir 1971. gada 25. jūnijs. Dzimšanas numuru iegūst no summas 2 + 5 + 6 + 1 + 9 + 7 + 1 = 31, 3 + 1 = 4. Tātad dzimšanas skaitlis ir četri. Detalizētam aprakstam ir vērts apsvērt visu dzimšanas datuma skaitļu kombināciju. Dzimšanas skaitlis atbilst noteiktai zodiaka zīmei un atrodas kādas planētas aizbildniecībā.

Numurs – 1

Planēta ir Saule. Zodiaka zīme – Lauva un Auns.

Viens ir līdera numurs. Viņam ir spēcīga enerģija, ir daudz ideju, kuras viņš cenšas īstenot pats. Cilvēks – Vienībai piemīt gribasspēks, harizma, tur vārdu, prasmīgi risina citu cilvēku problēmas. To nepamanīt nav iespējams. Spilgts individuālists ar hipertrofētu ego. Šāda skaita cilvēks bieži kļūdās savā personīgajā dzīvē, šķiršanās nav nekas neparasts. Vienība nedrīkst būt agresīva, dusmīga, pretējā gadījumā tā sabojā savu veselību un iepriekš izbūvēto ceļu. Jūs varat iepriecināt vienību, izrādot viņam cieņu, pastāvīgi atzīmējot viņa panākumus un nopelnus.

Numurs – 2

Planēta ir Mēness. Zodiaka zīme – Vēzis.

Divnieks dzīvo pagātnē, glabā visas vecās brūces savā dvēselē, veicina viņa sūdzības. Divnieku pagātne apgrūtina harmoniskas tagadnes veidošanu. Divniekam ir nepieciešams partneris, viņš bieži pārāk baidās zaudēt mīļoto. Cieš no citu negodīga viedokļa un kritikas. Divnieks vienmēr prasīs citu atbalstu, neaizsargāti, nav pārliecināti par savām spējām. Viņam ļoti patīk dāvanas, jo tā viņš reprezentē patmīlības izpausmes. Divniekam nepatīk atklāts naids, viņš ir jūtīgs un romantisks. Kopumā šis ir ļoti ģimenisks cilvēks, kurš vienmēr sniegs atbalstu un palīdzību. Pēc būtības Divnieks ir dzimis sociālais darbinieks. Lai iepriecinātu Divnieku, pietiek ar to, ka viņai sniedz patiesu mīlestību un atver savas jūtas.

Numurs – 3

Planēta ir Jupiters. Zodiaka zīme – Strēlnieks.

Šķiet, ka Trijnieku aizsargā augstāki spēki. Tas ir veiksmes un veiksmes skaitlis. Trijnieka rakstura otra puse ir tiekšanās pēc garīguma. Trijnieku visbiežāk ir intelektuāli bagāti, bet ļoti viltīgi. Trijnieks ir laipns, optimistisks, mīl ceļot un filozofēt. Trijniekam ir grūti koncentrēties uz kādu darbību, tās izlaidība rada grūtības. Patīk baudīt dzīvi, visu laiku izaicina veiksmi. Trijniekam lielākās bailes ir visur būt nelaikā, palaist garām labu iespēju. Trijnieks mīl un zina, kā mācīties, jo viņi ir zinātkāri, ar jautājošu prātu. Trijnieks ir patiess cīnītājs par taisnīgumu, visu zodiaka zīmju aizstāvis un labs draugs. Jūs varat iepriecināt Trijnieku, ja piešķirat viņiem pilnīgu rīcības brīvību.

Numurs — 4

Planēta ir Urāns. Zodiaka zīmes – Vērsis, Jaunava un Mežāzis.

Četrinieks ir materiāls, tam piemīt iedzimts dizainera un inženiera talants, tas izceļas ar radošumu, bet arī ar tieksmi pēc stabilitātes. Četriniekam ir jābūt pārliecinātam par nākotni, viņi daudz strādā nākotnes labā. Tie četrinieki, kuriem trūkst pašpārliecinātības, var būt pārāk jūtīgi un spītīgi. Dzīves materiālā puse ir svarīga četriem; šis ir rīcības cilvēks. Neaizsargāts un jūtīgs. Četri var atšķirt intelektuālo no emocionālā. Četrinieks pieņemot grūtu lēmumu, ilgi vilcinās un šaubās, izdarot izvēli, nepieciešams klusums. Jūs varat palīdzēt Četriniekam, nepieņemot lēmumus viņas vietā. Četriniekiem patīk ezotērika. Četrinieks zina, kā būt uzticīgs, mīl popularitāti, ir aktiera talants. Četrinieki vienmēr meklē nestandarta risinājumus. Dažreiz Četriniekam ir izteikta dziedināšanas spēja. Komercdarbības talants ir skaidri izteikts. Ģimenes attiecībās viņam ir autoritāra un valdonīga savas nedrošības dēļ. Jūs varat iepriecināt Četrinieku, piešķirot tam stabilitāti un pārliecību.

Īpašie skaitļi: kā numeroloģija un astroloģija ir saistītas.

Numurs – 5

Planēta ir Merkurs. Zodiaka zīmes – Dvīņi, Ūdensvīrs.

Pieci ņem garīgumu no numurs četri un praktiskumu no numura viens. Pieci ir spilgta personība. Viņam var būt draugi, taču viņa ļoti labi tiek galā ar visām problēmām viens pats. Bieži piedzimst ģēniji. Ir divu veidu Piecinieki. Tas var būt cilvēks ar spēcīgu gribu, pašpārliecināts. Un otrādi, vājš raksturs, bet talantīgs, kurš savus talantus izdala visiem. Piecinieks bieži ir slinks, nemīl ilgstošas ​​slodzes, ir vairāk sprinteris nekā garo distanču skrējējs. Tāpēc Pieciniekiem ir vieglāk un labāk kaut ko mācīties intensīvi. Pieci ir iedvesmas skaitlis, kalpo kā mūza citiem. Piecinieks vienmēr ir kustībā, neiztur rutīnu, nevar ilgstoši palikt četrās sienās. Pieciniekam ir laba intuīcija. Ļoti jutīgs pret smaržām un garšām. Aizraušanās ar mistiku var dot Pieciniekam piedzīvojumu, kas dzīvē trūkst. Garlaicība un rutīna ir tā ienaidnieki, tāpēc brīvība un jauna pieredze var iepriecināt Pieciniekus.

Numurs — 6

Planēta ir Venēra. Zodiaka zīmes – Vērsis un Svari

Sešinieku veido divu trijnieku summa. Tiem, kuriem skaitļu kartē ir daudz sešnieku, ir milzīgs gan radīšanas, gan iznīcināšanas spēks. Skaitlis Seši vienmēr meklē mieru, līdzsvaru un harmoniju. Slēgts numurs tiek uztverts kā noslēpumains cilvēks, citiem to ir grūti saprast. Sešinieki var būt garīgi orientēti vai iegrimuši materiālajā pasaulē. Numurs Seši dod iedzimtu inteliģenci, visu mūžu viņš nodarbojas ar pašattīstību un sevis pilnveidošanu. Viņš ir dzimis tiesnesis ar lielu taisnīguma izjūtu. Sešiniekiem bieži ir estētiska gaume, labi pavāri. Māksla, mūzika viņai ir ļoti piemērota. Taisnīguma izjūta bieži pārsniedz praktiskumu. Labākās zāles visām problēmām sešniekiem ir sports un aktīvs dzīvesveids. Prot skaisti rakstīt un runāt. Vīrietis, kurš dzimis ar šo numuru, bieži apprecas vēlu. Viņā ir viegli iemīlēties, bet ir ārkārtīgi grūti ar viņu dzīvot. Sešinieks kā priekšnieks būs ļoti valdonīgs. Lai viņu iepriecinātu, ir nepieciešams dot harmoniju, līdzsvaru un klusumu.

Numurs — 7

Planēta ir Saturns. Zodiaka zīmes – Zivis, Jaunava.

Septītnieks vienmēr meklē garīgo vadību dzīvē. Septītnieka būtība ir garīgums. Viņš pastāvīgi meklē sevi. Skaitlis Septiņi sniedz neatvairāmu tieksmi pēc ceļojumiem un mistiskām atklāsmēm. Zem šī numura dzimst zinātnieki, kultūras darbinieki. Ir grūti dzīvot un strādāt ar Septītnieku, jo tas neseko vadībai un nepakļaujas vienkāršai analīzei. Septītniekam patīk kāpt uz viena grābekļa, grūti iemācīties mācīties no savām kļūdām. Septītniekam var būt daudz draugu, bet tajā pašā laikā izolētības sajūta, vientulība viņu nekad nepamet. Šī ir smalka dvēsele, pesimists un perfekcionists pēc būtības. Vienaldzīgs gan pret apstiprināšanu, gan pret pārmetumiem no malas. Lai iepriecinātu Septītnieku, jums tas jāatstāj mierā, jāpieņem tāds, kāds tas ir, un nemēģināt to mainīt.

Numurs – 8

Planēta ir Saturns. Zodiaka zīmes – Lauva, Skorpions un Zivis.

Astotnieks vīrs atgādina seifu, to ir tik grūti saprast un atšifrēt. Astotnieka patiesie motīvi un vēlmes vienmēr tiek slēpti no citiem, ir grūti atrast kopīgu valodu un izveidot vieglas attiecības. Astotnieks labi pārzina cilvēkus, izjūt raksturu, atpazīst citu vājās un stiprās puses. Patīk kontrolēt un dominēt komunikācijā, viņš pats savas kļūdas neatzīst. Ļoti bieži viņš upurē savas intereses ģimenes vārdā. Astoņi ir neapdomīgi, mīl nestandarta risinājumus. Jebkurā profesijā viņš sasniedz augstu prasmju līmeni. Viņš ir labs stratēģis, kurš nebaidās no atbildības, bet Astotniekam ir grūti būt otrajā plānā. Viņš ātri mācās, mīl vēsturi, mākslu. Prot glabāt svešus noslēpumus, pēc dabas dzimis psihologs. Vienīgais veids, kā iepriecināt Astotniekus, ir uzticēšanās un atklāta komunikācija.

Numurs — 9

Planēta ir Marss. Zodiaka zīmes – Skorpions, Vēzis un Zivis.

Deviņi ir galīgais skaitlis, tāpēc ir grūti saprast sevi un citu acīs. Tas ir Universuma skaitlis. Deviņniekiem ir milzīga intuīcija un saikne ar Visuma enerģiju. Viņi ir lieliski diagnostikas speciālisti. Deviņniekiem svarīga ir materiālā labklājība. Viņi ir ļoti kritiski pret sevi, aizdomīgi pret citiem. Pie Devītnieka ir grūti pietuvoties, vienmēr turēsies distancē, līdz draugs iztur pamatīgu laika pārbaudi. Nepatīk zaudēt. Grūtības izturēt atšķirtību vai atdalīšanu, tāpēc izvairās no tuvības. Piemīt spilgts temperaments, intuīcija, lieliska humora izjūta. Viņš bieži tik ļoti baidās no nākotnes, ka palaiž garām labas iespējas tagadnē. Bailes ir skaitļa Deviņi galvenais ienaidnieks. Devītnieks ir īsts karotājs, spēj izturēt jebkādus pārbaudījumus un izkļūt uzvarošs sarežģītās situācijās. Deviņi pārāk stingri attiecas pret sevi. Deviņi var iepriecināt ar sapratni, bet nekad nevajag viņu žēlot. Viņš nevar paciest sevis žēlošanu.