Indīgais zirneklis-mednieks veicis garu ceļojumu no Ķīnas uz Angliju.

Indīgais zirneklis-mednieks veicis garu ceļojumu no Ķīnas uz Angliju.

  • Post category:Lifestyle
Rate this post

Kāpēc šim zirneklim-medniekam vajadzēja kāpt kravas konteinerā, nav zināms, taču viņš acīmredzot tur uzturējies ilgāk, nekā bija gaidījis.

Krava tika nosūtīta no Pekinas (Ķīna) uz Hulu (Anglija), proti, zirneklis iekāpis konteinerā apmēram pirms mēneša un veica 7971 kilometru garu izklaides braucienu. Acīmredzamu iemeslu dēļ veikala darbinieki, kuriem bija paredzēta krava ar “pasažieri”, par šādu atradumu nebija apmierināti un nobijās.

Karaliskās dzīvnieku aizsardzības biedrības inspektors noķēris zirnekli-mednieku un tagad ceļotājs ir iekārtojies pētniecības centrā. Zināms, ka šo radījumu inde nav nāvējoša cilvēkiem, taču var izraisīt alerģisku reakciju un tādus nepatīkamus simptomus kā paātrinātu sirdsdarbību, sliktu dūšu, vemšanu un galvassāpes.

Zirnekļa izcelsme ir Austrālijas, Āfrikas, Āzijas, Vidusjūras baseina un Amerikas daļās. Milzu zirneklis vidēji izaug līdz aptuveni sešām collām un vairākas mednieku sugas izmanto dīvainas ritenim līdzīgas kustības, ripojot uz kājām.

Tā kā viņi nav Apvienotās Karalistes pamatiedzīvotāji, šo zirnekļu palaišana savvaļā vai ļaut tiem aizbēgt būtu pārkāpums saskaņā ar 1981. gada Savvaļas dzīvnieku likumu.

Avots: Mirror

Ad